رده محصول
رسانه های اجتماعی

دو جداره شیشه در درب و پنجره

عایق شیشه ای ترکیبی از دو یا چند panes شیشه مهر و موم شده با هوا یا گاز بین چهارچوب است.  احداث واحد عایق طراحی شده است برای کمک به کنترل انتقال انرژی از خارج به داخل و یا بالعکس.

جزئیات محصول

منnsulated شیشه ای اطلاعات


عایق شیشه ای جدید حرارت عایق و صدا ساز که دیگر بسیاری از ویژگی های انرژی صرفه جویی, ایمنی, antifogging و غيره است. عایق شیشه ای مهر و موم ترکیبی از دو یا چند تکه از شیشه خشک هوا فضا از هم جدا است. فضای خود را با هوای خشک یا گاز ویژه پر می شوند. عایق شیشه ای است که عمدتا در ساخت پرده دیوار و پنجره و سقف و غیره استفاده می شود.


 مشخصات عایق شیشه ای ضد صدا


محصول NameInsulated GlassThickness 12 52mmSizeMinimum Size180mm × 350mmMaximum Size2500mm × 3500mmColorClear، آبی، سبز، قهوه ای تیره، و غیره. نوع GlassFloat ورقه شیشه ای و Tinted شیشه و روکش شیشه ای و شیشه-E پایین، چند لایه شیشه خو حرارت شیشه منحنی. آلومینیوم Width6 نوار mm 9 mm 12 mm، 15mm، و غیره. عایق GasArgonPacking Details1.Interlay کاغذ یا پلاستیکی بین دو جعبه های چوبی sheets;2.Seaworthy؛ 3. آهن کمربند برای تحکیم.Hot Tags: شیشه های دو جداره در پنجره و درب، چین، تولید کنندگان و تامین کنندگان و کارخانه، فروش عمده فروشی، سفارشی،
محصولات مرتبط
پرس و جو