رده محصول
رسانه های اجتماعی

پایین آهن شیشه ای الگوی

توضیحات محصول: پایه اطلاعات از کم آهن الگوی شیشه MTT MISTLITE: پایین آهن شیشه ای الگوی است ویژگی های بالا transmittance خورشیدی، کم جذب، انعکاس کم، آهن کم محتوا، استحکام بالا و ضریب ایمنی بالا، و غیره. شرح 1. شناور فوق العاده روشن شیشه های خورشیدی...

جزئیات محصول

توضیحات محصول:

اطلاعات اولیه پایین آهن شیشه ای الگوی MTT MISTLITE:

 

الگوی پایین آهن شیشه ایویژگی های transmittance خورشیدی بالا، کم جذب، انعکاس کم، آهن کم محتوا، استحکام بالا و ضریب ایمنی بالا، و غیره است.

شرح
1. فوق العاده روشن شناور خورشیدی شیشه یه کم آهن شیشه ای، که همچنین به نام شیشه ای فتوولتائیک و انرژی صرفه جویی در شیشه ای است که عمدتا در پانل های خورشیدی به دلیل میزان نور فوق العاده transmittance آن استفاده می شود است.
2. پانل های خورشیدی لایه نازک نوری نیمه هادی است که به تبدیل انرژی خورشیدی به برق. با توجه به کارایی آن ما انعکاس transmittance بالا و پایین شیشه ای برای پانل های خود استفاده می کنند. این شیشه با استحکام بالا بهترین کیفیت تصویر توسط تحریف با فن آوری نوری پیشرفته ناخواسته حذف می کند.

 

ما کارخانه شیشه ایتولید کننده شیشه در چین منجر شده است. ما دارای دو کارگاه تخصصی در تولید خو علیرضا خورشیدی, شیشه ای با قابلیت تولید سالانه 750, 000square. متر


مزیت های ما
جریان خط تولید یا خط ممتد تولید کنیم
از برش شیشه لبه سنگ زنی یا صیقل، آب تمیز کردن علیرضا پوشش، معتدل، این روش یک مرتبه به صورت خودکار بدون عملیات کتابچه راهنمای کاربر برای تضمین کیفیت بالا و پایدار و بهره وری و سپس ما هزینه تولید بالا به پایان رسید و قیمت پایین و سرب هم سریع است.

ماشین آلات و تجهیزات کامل و پیشرفته داریمبرای ساخت شیشه ای. آنها وارد شده از ایالات متحده آمریکا، ایتالیا، فنلاند، کره جنوبی و غیره. محصولات شده است گواهینامه و تایید شده توسط AS / NZS 2208:1996 ISO9002، SGCC: ANSI CPSC Z97.1 16 CFR 1201، قدرت ديد،: EN12150، CCC(3C)، و غیره. با کیفیت بالا و سیستم کنترل خوب, محصولات را می توان به ایالات متحده آمریکا استرالیا، نیوزیلند U. کاظم هلند، نروژ آلمان ژاپن آفریقای جنوبی و سنگاپور صادر می شود.

 

پروژه های ما:

1.jpg2(001).jpg

Hot Tags: پایین آهن شیشه الگوی چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان و کارخانه
محصولات مرتبط
پرس و جو