رده محصول
رسانه های اجتماعی

رنگ آمیزی شیشه ای برای آشپزخانه Splashback

لاکی شیشه (آراسته) ساخته شده توسط شناور روشن با کیفیت بالا و یا شیشه های فلوت فوق العاده روشن از طریق واریز لاک بسیار با دوام و مقاوم در برابر بر روی سطح صاف و شیشه ای، سپس با دقت به کوره ثابت است که پخت دما برای همیشه مطابق با...

جزئیات محصول

لاکی شیشه (آراسته) ساخته شده توسط شناور روشن با کیفیت بالا و یا شیشه های فلوت فوق العاده روشن از طریق واریز لاک بسیار با دوام و مقاوم در برابر بر روی سطح صاف و شیشه ای، سپس با دقت به کوره ثابت است که پخت دما برای همیشه لاک بر روی شیشه ای را مطابق با. شیشه ای اندود تمام ویژگی های شیشه ای شناور اصلی اما نیز تامین برنامه تزئینی فوق العاده مات و رنگارنگ.

 

امکانات:
1. معاصر رنگ - رنگ آمیزی شیشه ای شامل 12 رنگ مختلف. پنج های سایه روشن های موجود متضاد با چهار رنگ های جسورانه و سیاه یک شدید هستند
2. مقاومت رنگ آمیزی شیشه ای مقاومت ویژه به رطوبت آن را ایده آل برای استفاده در رطوبت بالا اتاق مانند آشپزخانه و حمام و غیره.
3. دوام - که رنگ در پشت شیشه ای اعمال می شود، آن را از آسیب تضمین دوام محافظت شده است.
4-درخشندگی

درخشش رنگ در محدوده دور نسبت به رنگ براق هنگامی که تلاش برای دستیابی به تاثیر خیره کننده است.

5. الگوی رنگ و مشخصات سفارشی

6. محیطی دوستانه رنگ

7. ساختاری قدرت سازگاری با چسب

8. ایمنی فیلم در درخواست در دسترس


نرم افزار:

شیشه ای اندود مناسب برای تمام سطوح داخلی که در آن رنگ منجر به بهبود منطقه از جمله اتاق مرطوب و یا مرطوب مانند حمام و آشپزخانه است. شیشه ای اندود می تواند مورد استفاده قرار گیرد در مکان های خانگی و تجاری مانند دفاتر و هتل ها و موزه و تئاتر و سینما برای:

1-حمام

2. آشپزخانه - پشت چلپ چلوپ

3-پوشش با دوام و زیبایی برای دیوارها و درهای.

4. مبلمان - ایده آل برای استفاده در درب های کمد و کابینت

5. با الگوهای تزئینی سرد نقاشی یا آرم بر روی سطح شیشه ای سفارشی. روش دیگر آن سندبلاست حکاکی می تواند و. اثرات مختلف، بسته به اینکه شیشه ای یا لاکی صورت درمان می تواند به دست.

Hot Tags: رنگ آمیزی شیشه ای آشپزخانه splashback، چین، تولید کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه
محصولات مرتبط
پرس و جو